ШАНОВНІ БАТЬКИ!

До нашого навчального закладу зараховуються діти з порушеннями опорно-рухового апарату з 2-річного віку, які самостійно пересуваються, з такими захворюваннями:

- дитячий церебральний параліч у легкій формі;
- наслідки поліомієліту у відновному і резидуальному станах;
- вроджені та набуті деформації опорно-рухового апарату;
- наслідки інфекційних поліартритів, артрогрипозу;
- хондродистрофія, міопатія, сколіоз.

для здійснення індивідуальної корекційно-розвиткової роботи за короткотривалим режимом перебування, у садочку функціонують групи

№01 "Промінчики" та №02 "Сонечко".

Ці групи створені для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, які потребують індивідуального догляду і не обслуговують себе у зв'язку з тяжкими руховими порушеннями. А також, діти з прогресуючими формами сколіозу та діти, у яких внаслідок органічного ураження головного мозку, крім рухових розладів, втановлюється інтелектуальна недостатність (затримка психічного розвитку, легка чи помірна розумова відсталість).

Не зараховуються до нашого закладу діти, які страждають частими епілептичними нападами; з тяжкою та глибокою розумовою відсталістю; страждають на енурез і енкопрез внаслідок органічного ураження центральної нервової системи; мають виражені порушення слуху, зору.
Наказ МОН,МОЗ №240/165 від27.03.06р.,п.22

ДОДАТКОВО ІНФОРМУЄМО!

про можливість дистанційного подання документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи ІРЦ

https://ircenter.gov.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 1463

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.